Прилад КСА-1ЖВ

Прибор КСА-1ЖВ

Прилад КСА-1ЖВ є лабораторним приладом, призначеним для визначення колоїдної стабільності пластичних мастил відповідно до ГОСТ 7142-74.

Колоїдна стабільність мастил - важлива властивість, що характеризує їх поведінку при зберіганні та експлуатації; це здатність мастила під впливом зовнішніх сил утримувати в комірках свого структурного каркаса олію (дисперсійне середовище).

Область застосування приладу — вимірювальні, випробувальні та науково-дослідні лабораторії підприємств та науково-дослідних інститутів, які розробляють, випускають та споживають нафтопродукти у різних галузях промисловості.

 

 

 

 

 

 

Основні параметри та технічні характеристики приладу:

— за результат випробування приймають середнє арифметичне двох визначень;

— два результати визначень, отримані одним виконавцем, визнаються достовірними (з 95% довірчою ймовірністю), якщо розбіжність між ними не перевищує значень, визначених за п.п. 5.1 та 5.3 ГОСТ 7142-74 (збіжність методів);

— два результати випробувань, отримані у двох різних лабораторіях, визнаються достовірними (з 95% довірчою ймовірністю), якщо розбіжність між ними не перевищує значень, визначених за п.п. 5.2 та 5.4 ГОСТ 7142-74 (відтворюваність методів);

— загальна маса штока, кульки, поршня та вантажу, г: 1000 ± 10;

— габаритні розміри, не більше, мм: 400×300×770;

— маса, не більше, кг: 25.